Рятувальники розгорнули прапор на Говерлі, щоб вшанувати пам’ять загиблих у боях за Слов’янськ і Краматорськ.

З нагоди 10 річниці початку АТО на сході України та 10 річниці звільнення Слов’янська та Краматорська від проросійських окупантів, відбувся підйом представників ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області на найвищу точку України – гору Говерла, де в рамках соціально-відповідального проєкту волонтерів та військових “Дорогами війни… від Карачуна до Говерли” встановлено пам’ятний знак загиблим під час АТО на сході України при звільненні Слов’янська та Краматорська у 2014 році.

«Рятувальники на вершині Говерли розгорнули синьо-жовтий стяг, щоб вкотре нагадати, що Україна вільна, незалежна та сильна, а також засвітили лампадки та поклали квіти до пам’ятного знаку, та у молитві згадали всіх, хто віддав своє життя за Україну. Такі сходження відбуваються вже протягом багатьох років, щоб вшанувати пам’ять перших загиблих військовослужбовців та представників силових структур України», – повідомили в пресцентрі ДСНС в Івано-Франківській області, пише Галичина

В рамках проєкту «Дорогами війни… Від Карачуна до Говерли», керівником проєкту Мариною Квіткою на Алеї Героїв у смт. Верховина буде передано рятувальникам дублікат Дзвону Пам’яті з Меморіального комплексу на горі Карачун.