Рятувальники провели рейд серед сімей Краматорського району, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441157541_851184760383597_7161391951663348395_n-1024x768.jpg)
За статистикою сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах найчастіше стають жертвами пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Саме тому рятувальники разом із представниками Національної поліції провели черговий рейд серед сімей міста Дружківка, які перебувають на обліку.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441063525_851184757050264_6607273602206088891_n-1024x768.jpg)
Під час заходу рятувальники розповіли мешканцям приватних домоволодінь статистику та причини пожеж, які щодня трапляються в області, та наголосили, що основним чинником виникнення загорянь є людська недбалість. Фахівці ДСНС закликали громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, а також застерегли на важливості постійного нагляду за малолітніми дітьми. Крім того, співробітники Служби порятунку нагадали всім присутнім, які першочергові дії слід вживати при виникненні надзвичайної ситуації.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441160940_851184763716930_1667150097218233631_n-1024x768.jpg)
Наприкінці бесід надзвичайники вручили співрозмовникам інформаційні листівки з основними правилами пожежної безпеки у побуті.
Залиште коментар
Розгорнути ▼