Рятувальники Донеччини продовжують евакуйовувати людей із прифронтових населених пунктів та надавати допомогу населенню під час евакуації в більш безпечні регіони країни.
Так, протягом минулої доби рятувальники Донеччини
із зони активних бойових дій евакуювали 2 осіб;
під час перевезення з пунктів збору та реєстрації в населених пунктах Покровськ та Торецьк до місць посадки в евакуаційні потяги та автобуси надали допомогу 44 особам, з них 4 дитини;
у ході евакуації в Покровському районі надали допомогу 209 особам, з них 19 дітей та 9 маломобільних осіб.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331561841_589027139482600_4452279682815371250_n-1024x682.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331302229_2690841281053606_5176321163724708519_n-1024x682.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼