пожежа

Рятувальники на Донеччині ліквідували 15 пожеж за добу

Протягом минулої доби рятувальники Донеччини ліквідували 15 пожеж, 4 з яких виникли внаслідок ворожих обстрілів.

Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.

10 червня ворог обстріляв с. Галицинівка Покровського району, внаслідок чого виникла пожежа в будівлі фермерського господарства. На місце події прибули рятувальники 75 державної пожежно-рятувальної частини, які ліквідували загоряння сільськогосподарської техніки.

10 червня о 14:02 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в будівлі магазину у м. Слов’янськ Краматорського району. Рятувальники 38 державної пожежно-рятувальної частини, які прибули на місце події, ліквідували загоряння покрівлі та перекриття на площі 10 кв. м.

Того ж дня внаслідок ворожого обстрілу м. Покровськ виникло загоряння сухої трави на відкритій території за межами міста. На гасіння пожежі залучалися рятувальники 9 державного пожежно-рятувального загону, які ліквідували загоряння на площі 150 кв. м.

Також протягом минулої доби рятувальники ліквідували 5 пожеж на відкритій території на загальній площі понад 5 га. Крім того, ліквідували загоряння сміття на полігоні твердих побутових відходів на загальній площі 1,5 га.

Всього за добу окупанти 15 разів обстріляли населені пункти Донеччини.