Рятувальники, протягом доби, витягли з багнюки авто в Селидовому, а потім відбуксирували несправний автомобіль у Торецьку.
Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424637899_791006189734788_5319672713841442013_n-1024x500.jpg)
5 лютого до рятувальників надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги громадянину, авто якого застрягло в багнюці в м. Селидове Покровського району. За допомогою буксирувального троса рятувальники витягли транспортний засіб на чисту ділянку дороги, де водій надалі зміг самостійно продовжити рух.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425375795_791006186401455_9071488118157908756_n-1024x487.jpg)
6 лютого до Служби порятунку надійшло повідомлення від поліції про те, що під час руху у м. Торецьк Бахмутського району, внаслідок технічної несправності не зміг самостійно продовжити рух службовий автомобіль. Рятувальники за допомогою буксированого троса відбуксирували несправний автомобіль до місця дислокації.
Залиште коментар
Розгорнути ▼