Благодійники, 1 лютого, передали рятувальникам два теплогенератори Baimunde 200, а також спеціальний одяг і взуття для виконання роботи за призначенням.
Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424602742_788078290027578_5555615929708466256_n-1024x683.jpg)
Дана допомога буде використовуватись особовим складом Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Теплогенератор Baimunde 200 буде використовуватись для обігріву людей та будівель в Донецькій області під час надзвичайних ситуацій, а спеціальний одяг і взуття допоможе рятувальникам виконувати свої обов’язки в безпечних умовах, захистить їх від холоду, вологи та інших несприятливих факторів.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424606519_788077920027615_4862185016187549773_n-1024x683.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼