Розширено перелік країн і міст, де проведуть НМТ за кордоном

Міністерство освіти і науки розширило перелік країн і міст, де буде створено тимчасові екзаменаційні центри для проведення НМТ за кордоном.

Зокрема, регіональним центрам оцінювання якості освіти вдалося досягти домовленостей з представниками інших держав щодо можливостей провести НМТ в містах Валенсія (Іспанія), Алкмар, Амстердам і Роттердам (Нідерланди), Кишинів (Молдова), Лондон (Велика Британія), Дюссельдорф (Німеччина).

Також у місті Нью-Йорк (Сполучені Штати Америки) з’явилася можливість пройти НМТ у додаткову сесію.

Отже, загалом тимчасові екзаменаційні центри будуть створені в 54 містах 31 країни.

Водночас в Українському центрі оцінювання якості освіти нагадали, що кількість місць в екзаменаційних центрах за кордоном є обмеженою, тому учасникам НМТ, які перебувають за кордоном, не варто зволікати з реєстрацією.

Адже в разі вичерпання місць у певному населеному пункті воно стане недоступним для вибору в сервісі реєстрації.

Так, станом на 20 березня вже немає вільних місць для проходження НМТ в таких містах, як Берн (Швейцарія), Бухарест (Румунія), Кельн, Нюрнберг (Німеччина), Прага (Чехія) та Чикаго (США).

Як відомо, для зручності майбутніх вступників наразі доступна реєстрація за допомогою застосунку «Дія».

Якщо учасник НМТ вже створив персональний кабінет і вибрав із запропонованого переліку менш зручний для доїзду населений пункт, а тепер з’явилася більш зручна для нього локація, він має право до 15 квітня змінити реєстраційні дані, вибравши зручніше місто.