Цього тижня 25 дітей Краматорського району вирушили до Закарпатської області для участі в програмі психологічної реабілітації та оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок агресії російської федерації.
Про це повідомляє Краматорська районна державна адміністрація.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/442500416_755117710128320_1582790160873195212_n-1024x768.jpg)
Головна мета поїздки – надання дітям психологічної підтримки та оздоровлення, сприяння інтеграції у більш безпечне середовище та покращення навичок з комунікацій та навчання. Відпочинок дітей триватиме на базі сучасного рекреаційного комплексу «Іллара» в м. Іршава Закарпатської області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/442492292_755117543461670_1804706444389213084_n-1024x768.jpg)
Професійні дитячі психологи, педагоги та аніматори організували практичні психологічні тренінги, різноманітні майстер-класи, культурні та спортивні заходи. Такі заходи сприяють стабілізації емоційного стану дітей та їхньому подальшому успішному інтегруванню в суспільство.
Залиште коментар
Розгорнути ▼