Упродовж минулого тижня КП “Міськсвітло” у Краматорську опрацювало 12 звернень мешканців міста, які отримали через міський контакт центр.
Про це повідомляє Краматорська міська рада.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438098495_838171918351927_5030978515619606378_n-1024x1024.jpg)
В разі виявлення проблем в роботі зовнішнього освітлення, ви можете повідомити про це контакт-центр за номером 099-099-1505 або через чат-бота у телеграм — https://t.me/kc_kramatorsk_bot.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438079500_838171855018600_614320293837536304_n-1024x1024.jpg)
Також підприємство виконує роботи з планового обслуговування мереж зовнішнього освітлення: ремонти обладнання пунктів вмикання, ліквідація аварійних ситуацій, ревізія освітлення в сквері Слави та поточне обслуговування світлофорних об’єктів.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438172659_838171935018592_6461414182558160560_n-1024x768.jpg)
Також у “Міськсвітлі” повідомляють про початок ремонту світлофорного об’єкта на перетині вулиць Олекси Тихого, Конрада Гампера та Центральної.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/440877457_838171895018596_3772506955593744736_n-1024x1024.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼