Реєстрація на тренінги з ГО ‘Відповідальні громадяни’ та ЮНІСЕФ: Підтримка дітей в спільному проєкті

ГО “Відповідальні громадяни” проводять реєстрацію на три нових тренінги, які проходять в спільному проєкті з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). На тренінги запрошуються учасники з Донецької, Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей. 

Перший тренінг: буде проводитися 28-30 березня  та 25-27 квітня в Києві. Учасниками можуть стати фахівці соціальної роботи та надавачі соціальних послуг, які працюють з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. Цей тренінг спрямований на те, щоб посилити можливості фахівців соцсфери та підтримати сімейні форми виховання дітей, які потребують особливої уваги. Всі деталі участі та форма реєстрації за посиланням 1. 

Другий тренінг: буде проводитися  28-30 березня; 11-13 квітня; 18-20 квітня в Києві. Учасниками можуть стати представники сфери освіти та дотичних до цієї сфери фахівців. Цей тренінг спрямований на те, що б допомогти освітянам та всім залученим до освітнього процесу виявити та задовільними потреби дітей, своєчасно виявляти негативні ситуації у шкільному та сімейному середовищі. Все це має допомогти освітянам отримати нові та ефективні інструменти для роботи з дітьми. Всі деталі участі та форма реєстрації за посиланням 2.

Третій тренінг: буде проводитися 4-6 квітня та 18-20 квітня в м. Дніпро. Учасниками можуть стати соціальні працівники, психологи, поліцейські та спеціалісти у справах дітей. Мета цього тренінгу підвищити компетенції цих фахівців в роботі з вразливими сім’ями. навчитися працювати з особливостями поведінки  та сформувати додаткові навички у роботі з дітьми. В тому числі тими, які залишилися сиротами.  Всі деталі участі та форма реєстрації за посиланням 3.

Звертаємо увагу, що участь в усіх тренінгах повністю безкоштовна. Всі витрати на проїзд, харчування та проживання компенсує організатор заходів.

ГО «Відповідальні громадяни» – неурядова організація, яка 10 років працює на сході України задля допомоги цивільному населенню, яке опинилося в складних життєвих умовах через війну. Організація не допомагає людям зі зброєю та не приймає допомогу від людей зі зброєю. Основні напрями діяльності ГО «Відповідальні громадяни» – гуманітарна допомога, проведення програм психосоціальної підтримки для дітей та дорослих, впровадження освітніх та культурних програм. За час діяльності ГО «Відповідальні громадяни» охопили різними проєктами понад 800 тисяч людей на сході України

Контактна інформація:

ГО “Відповідальні громадяни”

Телефон: 066 56 70 016 (гаряча лінія)
Для представників ЗМІ: 095 185 27 37

Email: ograjdane@gmail.com