оновлення в Краматорську

Ремонт зупинок, допомога самотнім, наповнення водосховища та інші роботи: оновлення в Краматорську

Краматорська міська рада повідомляє про оновлення у старостинських округах Краматорської громади.

На Біленьківському окрузі виконують поточний ремонт зупинок громадського транспорту. Також волонтери допомагають самотнім людям похилого віку у відновленні помешкань перед настанням холодів. Після ремонту засувок продовжується поступове наповнення водосховища на Василівській Пустоші.

На Шабельківці по вулиці Кропивницького, в районі залізничного мосту, була видалена поросль та сухі дерева. зарості на цій ділянці перешкоджали водіям та пішоходам, що суттєво підвищувало небезпеку. На разі проблему вирішено.

На території Ясногірки відновлюють елементи дорожньої розмітки. Комунальники розпочали з пішохідних переходів, а надалі — попрацюють над відновленням осьової лінії розмітки по найдовшій вулиці нашої громади — Лівобережній. Поліцейськими офіцерами громади було проведено профілактичне відпрацювання території з метою недопущення мешканцями фактів залишення транспортних засобів на проїзній частині, проводяться превентивні заходи з протидії самогоноварінню.

На Красноторці розпочали тиждень з фарбування лавок на зупинках громадського транспорту Малотаранівки. Працівники КП “ДРУАС” також виконують доброустрій — косять траву, амброзію та вирубують чагарники на території населених пунктів округу. КАТП-052810 виконало заміну старих зношених контейнерів для твердих побутових відходів.

У Дмитрівці задля безпеки руху пішоходів та автотранспорту по вулиці Путівецькій проводиться робота з видалення порослі та сухої трави на узбіччі, виконується побілка стовпчиків вздовж автодороги — так вони стануть помітніші у темну пору доби.