У ресторані “Чумацький Шлях” з гордістю зберігають українські кулінарні традиції, адаптуючи їх до сучасних вимог. Це ідеальне місце для смакування класичних українських страв з оригінальними авторськими нотками від шеф-кухаря.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/440913328_854370226503929_7407766187196210476_n-1024x576.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-15_18-38-28-1024x768.jpg)
Кожен інгредієнт вибирається з особливою увагою до якості, а ціни в ресторані залишаються приємно доступними.
“Чумацький шлях” також пропонує відмінні умови для проведення банкетів. Його просторий зал може стати чудовим місцем для великих зборів, корпоративних заходів або родинних свят.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441266798_963620835232417_1453379768139754375_n-1024x576.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441637883_733039518907249_7786135636629343798_n-1024x576.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_10-19-53-1024x576.jpg)
Завітайте до нас на Миколи Леонтовича, 2 і переконайтеся, що “Чумацький шлях” — це не тільки смачна їжа, а й тепла атмосфера, яка зробить ваше свято незабутнім.
Для резервації столика телефонуйте: 0958288632.
Залиште коментар
Розгорнути ▼