Редакція Pro100Media оголошує конкурс до Дня захисту дітей 1 червня!
Фотографувати дітей – цікаво, легко і складно водночас. Вони щирі й емоційні, але повсякчас непосидючі. Поки навів камеру – малеча вже щезла з кадру. Проте світлини дітей завжди привертають увагу і збирають купу “лайків” у соцмережах. Поділіться знімками своїх дітей у нашому фотоконкурсі!
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1000025003-1024x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20230527_140224-768x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/inbound954595369941920590-766x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/Peachy_20231231_051001967-678x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/inbound5704044475406352986-768x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_1469-576x1024.jpeg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/inbound4613487063540793313-768x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240507_163250-scaled.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/inbound5519976857970352226-768x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-cab35ab85c754cd14913635bbf7f3533-V-576x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/Screenshot_20240525-074106_Telegram.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240516_143934-768x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1000020722-768x1024.jpg)
Умови участі:
Щоб взяти участь у конкурсі, про100 надішліть фото вашої дитини до нас, за допомогою спеціальної форми на нашому сайті. Підпишить фото ( Ім’я і вік дитини)
Підпишіться, щоб бути в курсі результатів конкурсу на нашу сторінку у Телеграм.
Фото приймаються до 4 червня.
Подарунки можемо надіслати тільки в межах України.
Залиште коментар
Розгорнути ▼