73% користувачів систем для нагрівання тютюну починають курити, бо вважають такий спосіб куріння безпечнішим. Це не відповідає дійсності, але чудово відповідає меті тютюнових корпорацій – продати свій продукт та залучити якомога більше людей.
Про це повідомляє Центр сімейної медицини 1 Краматорська.
ВООЗ наголошує, що на сьогодні немає жодних достовірних доказів того, що тютюнові вироби для нагрівання є безпечнішими для здоров’я, аніж звичайні сигарети.
Натомість незалежні дослідження демонструють:
- тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕНи) все ж частково згорають, що супроводжується викидами шкідливих і канцерогенних речовин
- деякі небезпечні речовини були виявлені у аерозолі у великих концентраціях: тверді часточки, смола, ацетальдегід, акриламід, акролеїн
- у значно вищих концентраціях, порівняно зі звичайними сигаретами, були виявлені формальдегіди
- рівні 22 шкідливих речовин у 2 рази вищі, ніж у звичайних сигаретах, а рівні ще семи речовин перевищують такі у звичайних сигаретах у 10 разів!
- окрім того, кратність використання пристроїв для нагрівання тютюну є вищою порівняно зі звичайними сигаретами. Серед жінок у 2,5 рази – в середньому 2 сигарети проти 5 стіків для нагрівання на день.
“Стіки для систем нагрівання тютюну містять нікотин у тій самій кількості, що й звичайні сигарети. Не піддавайтеся впливу маркетингових маніпуляцій тютюнових компаній! Безпечного куріння не існує”, – йдеться у повідомленні.
Контакти call-центру:
050-357-07-05
095-274-18-02
42-00-98
050-458-33-75 (амбулаторія в м. Київ).
Нагадаємо, у Краматорську 11 жовтня на базі «Дитячого територіального медичного об’єднання» проведуть прийом фахівці двох центрів м. Київ: Центру дитячої кардіології та кардіохірургії; Національної дитячої спеціалізованої бригада «Охматдит».
Залиште коментар
Розгорнути ▼