12 травня захисники держави висловили слова подяки матерям за неймовірну жертовність і підтримку, стійкість і відданість, а також величезну силу духу, завдяки якій виховали синів-Героїв, які віддали своє життя за захист суверенітету і територіальної цілісності України.
Про це повідомляє Краматорський Прикордонний Загін.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/442411477_854966503332500_1516008390844682219_n-1-768x1024.jpg)
Ми у вічному боргу перед ними за те, що вони виростили мужніх і сміливих синів, справжніх патріотів України. Дякуємо кожній матері та схиляємо перед ними голови у глибокій шані.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/442410846_854966539999163_1013386611448502806_n-768x1024.jpg)
Вічна Пам’ять нашим полеглим воїнам-захисникам! Їхнє земне життя обірване ворогом, але вони вічно житимуть у материнських серцях, у пам’яті вдячних земляків.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/442416469_854966549999162_5583130819660602629_n-768x1024.jpg)
Низький уклін матерям за синів, наших оборонців, наших Героїв!
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/442439686_854966563332494_4019460565750745165_n.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼