поліція

Профілактична операція «Мотоцикл»: зниження аварійності на дорогах Краматорського району

З 5 по 14 квітня з метою зниження рівня аварійності та попередження дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв мотоциклів, мопедів та квадроциклів, на території Краматорського району триватиме комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Мотоцикл».

Про це повідомляє Краматорське районне управління поліції Донецької області.

Скутери, мопеди та мотоцикли є досить серйозним джерелом підвищеної небезпеки, а дорожні пригоди за їх участю призводять до тяжких наслідків.

Щоб зменшити кількість небезпечних ситуацій на дорозі співробітники СРПП проводять відпрацювання на території обслуговування Краматорського районного управління поліції. Профілактична спецоперація на автошляхах розпочалась сьогодні, 05 квітня.

Наряди поліції Дружківки, Костянтинівки, Слов’янська, Лимана та Олександрівки будуть чергувати в районах аварійно небезпечних ділянок доріг та на дорогах державного значення, перевірятимуть наявність посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтва про реєстрацію на транспортний засіб, номерні знаки, наявність шолому у водія та пасажира, дотримання правил дорожнього руху.