Pro100media

Проекти та ексклюзиви від Pro100media, які ви могли пропустити!

Ми запрошуємо Вас ознайомитися з ексклюзивними проектами, розробленими Pro100media, які, можливо, ви пропустили! Наша команда невпинно працює, щоб забезпечити вам найсвіжішу і цікаву інформацію. Від захоплюючих інтерв’ю з цікавими особистостями до унікальних репортажів – ми робимо все можливе, щоб ви були задоволені.

До початку повномасштабного вторгнення Ганна Ощепкова мала в Краматорську приватні дитячі центри “Планета знань” та дитячий садок. У березні 2022 жінка планувала відкрити ще один заклад, навіть вже придбала меблі та знайшла приміщення. Однак 24 лютого плани зруйнувала війна, а один із центрів знищила російська ракета. Ганна евакуювалась в західну частину України та почала бізнес з нуля. Про те як їй це вдалося краматорка розповіла журналісту “Pro100Media”.

«Наразі я займаюся тим, чим і більшість жителів Донецької області та більшої частини України – я виживаю та намагаюся допомагати вижити іншим. Хто волонтерить, хто, як і я, став до лав територіальної оборони. Головне – ми намагаємося не втратити дух. Дух переможців, дух українців, дух волелюбної гідної нації», – каже Едуард на початку розмови з журналістами Pro100Media.

Ілюзія ремонту: як росіяни “відбудовують” захоплений Маріуполь

Після початку повномасштабного вторгнення завдяки росіянам півмільйонний Маріуполь перетворився на зруйновану пустку. Але це зовсім не завадило створенню  російської пропаганди в місті. Наприклад, з червня 2022 року кремлівські медіаресурси активно розповідають про відбудову Маріуполя та відновлення мирного життя. Але чи так це насправді? Читайте в матеріалі “Pro100Media”.

В’ячеслав Чорновіл – людина, що змінила хід історії. 24 грудня 1937 року – у селі Єрки на Черкащині народився В’ячеслав Максимович Чорновіл, державний, громадський, політичний діяч, журналіст, народний депутат України, один із лідерів українського правозахисного руху.

Ірина Борщ – студентка Донбаської державної машинобудівної академії та жителька села Сергіївка в 7 км від Краматорська. Попри щоденні обстріли Донеччини вона залишається в рідному селі. Порається по господарству, збирає врожай, готується до захисту диплома та всіляко підтримує близьких. Журналісту “Pro100Media” дівчина розповіла про настрої у селі, взаємодію з військовими та поділилась як проходить її звичайний день.

Багато краматорців виїхали за кордон, щоб захистити своїх дітей від жахів війни. Так само зробила й багатодітна мати Оксана Мамченко. Спочатку жінка з 12 дітьми евакуювалась до Нідерландів, а потім переїхала до Америки. Зізнається, що дуже мріяла про це. Журналіст “Pro100Media” поспілкувався з Оксаною й розпитав про виклики, спричинені війною, як родина долала труднощі та підтримувала один одного та продовжує це робити, а також як сім’я адаптувалась на новому місці та яким бачить своє майбутнє.

Нещодавно у Краматорську було прийнято рішення перейменувати 307 вулиць. Ці зміни мають велике значення для міста та його мешканців, тому ми продовжуємо спеціальний проєкт на нашому сайті. Відтепер вулиця Бородіно носить ім’я Левка Лук’яненка.