“Pro100Media” потрапило на інтерактивну  Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки 

“Pro100Media” потрапило на інтерактивну Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки в першому півріччі 2024 року. Загалом у списку 174 українські медіаресурси. Громадські організацій “Інститут масової інформації” та “Детектор медіа” за підтримки міжнародної організації Internews створили цей проєкт для виявлення та підтримки медіа, які дотримуються високих стандартів журналістики. За даними “ДМ” та ІМІ було оцінено загалом 267 медійних ресурсів, з них 171 онлайн-ресурс, 21 радіо і 75 телеканалів

ЗМІ оцінювались за новою спільною матрицею, розробленою ІМІ та “ДМ”, яка включає критерії оцінки незалежності та репутації видань. Основні критерії: прозорість, достовірність інформації, дотримання професійних стандартів та журналістської етики.

Наразі мапа включає 117 онлайн-медіа та 5 центрів журналістських розслідувань, 21 радіо та 31 телеканал з усіх областей України.

Мета проєкту: знайти якісні журналістські медіа в усіх регіонах України та позначити їх на онлайн-карті, щоб українці могли легко знайти відповідь на запитання: “Що читати/дивитися?”.