Представники Донецької облдержадміністрації зустрілись з родинами загиблих Захисників

23 червня відбулася зустріч з дружинами загиблих (померлих) Захисників України у м. Дніпро на базі Освітньо-рекреаційного клубу «Тримайся за гриву».

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Зустріч організовано Управлінням з питань ветеранської політики облдержадміністрації спільно із Краматорської райдержадміністрації, районної військової адміністрації, Управлінням з питань ветеранської політики Краматорської міської ради. Захід відбувся під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Шевченка.

Під час заходу обговорили питання, які найбільше турбують зокрема оформлення відповідного статусу та пільг родинам Захисників.

Наразі дуже важливим є створення умов окремого прийому членів сімей загиблих (померлих) Захисників України в органах місцевого самоврядування, пенсійного Фонду, дієвого механізму співпраці з військовими частинами.

Акцентували увагу про функціонування чат-боту «Захисники Донеччини» в телеграм каналі, а також телефонної лінії, яка працює в управлінні ветеранів Донецької ОДА для надання консультативної допомоги: 095 555 31 15.

Крім того, учасники та учасниці заходу взяли участь в арт-терапії з малювання, яку проводила координатор Центру ветеранів АТО та їх родин “Поруч” Яна Говядова.

Також мали можливість реабілітуватися за допомогою іпотерапії завдяки керівниці клубу «Тримайся за гриву» Мілені Тараненко, бо їзда на конях мало кого залишить без позитивних емоцій.