Працюємо на перемогу. Краматорець вирішив залишитись та допомагати рідному місту

Краматорець Артем Закопайло вирішив залишитись у місті та підтримувати життєдіяльність громади.

Артем звернувся до Краматорського центру зайнятості в липні 2022 року. До цього часу чоловік довгий час працював слюсарем з ремонту рухомого складу та асфальтобетонником на підприємствах нашого регіону. Молодий чоловік розумів – працевлаштуватися за спеціальністю в прифронтовому місті буде дуже складно. Тому при первинному спілкуванні з фахівцем центру зайнятості зазначив, що буде розглядати будь-яку роботу.

Як розповіли в Центрі зайнятості, кар’єрна радниця залучала чоловіка до різних онлайн-семінарів та міні-ярмарок вакансій. Артему були надані поради щодо використання сучасних джерел пошуку інформації про актуальні вакансії.

В листопаді, коли фахівець запропонувала чоловіку суспільно-корисні роботи на підприємстві КП «ДРУАС», він одразу погодився, хоча робота була не за його фахом. Артем погодився працювати прибиральником територій. На сьогодні ця робота дає стабільний заробіток та буде корисною для громади міста, адже в цей непростий для України час, кожен повинен підтримувати державу на своєму місці. Хлопець старанно виконував роботу та показав працьовитість. Після закінчення суспільно-корисних робіт Артем отримав пропозицію від керівництва працювати на постійній основі. У лютому 2023 року він був працевлаштований на підприємство.

«Війна принесла багато лиха українцям, але не зламало нас, а зробило сильнішими та згуртованими» – говорить Артем.