Працевлаштування під час війни: історія краматорчанина Олександра Акименко

Цілеспрямованість – важливий фактор працевлаштування, вважають фахівці Донецької обласної служби зайнятості. І ставлять у приклад краматорчанина Олександра Акименко.

Краматорчанин Олександр Акименко – людина енергійна та ініціативна. Багато років він працював електрогазозварником на підприємстві ТОВ «СЛАВ АБЗ», але в серпні 2022 року втратив роботу. За сприянням у працевлаштуванні звернувся до фахівців служби зайнятості.

Чоловік приймав активну участь у всіх заходах, які проводили спеціалісти Краматорського міського центру зайнятості. Ця робота дала позитивний результат. Під час мініярмарку вакансій ТДВ ДТЕК «Шахта Білозерська» Олександр детально дізнався про характер та особливості роботи на підприємстві. Чоловіка привабила стабільна робота, наявність пакету соціальних гарантій та можливість здобути нову професію безпосередньо на виробництві. Наприкінці онлайн-заходу Олександр особисто поспілкувався з представниками роботодавця. Його запросили до шахти для ознайомлення з робочим місцем та умовами праці, а також для проходження співбесіди та прийняття остаточного рішення.

Оцінивши усі переваги, після вдалої співбесіди чоловік став співробітником підприємства та вже освоює професію машиніста підземних установок.

«Масштаби виробництва вражають – сучасне обладнання, кращі технології. Підприємство гарантує гідну оплату праці та соціальний захист, професійний розвиток та побудову кар’єри. І це мало для мене вирішальне значення під час пошуку роботи», – ділиться Олександр.

Єдиний портал вакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua.

Чат-бот Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram https://bit.ly/2UnnJwh.

Call-центр Донецької обласної служби зайнятості 0 800 33 61 67.