Пожежі на пшеничних полях

Пожежі на пшеничних полях: ворог обстрілює хлібні лани на Донеччині

Через ворожі обстріли в Краматорському та Покровському районах виникають пожежі на пшеничних полях та загрожують урожаю.

Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.

2 липня ворог завдав удару по стиглому пшеничному лану поблизу с. Нова Полтавка Краматорського району. Внаслідок обстрілу виникла пожежа. Рятувальники ліквідували загоряння, аби не допустити знищення усього поля загальною площею у 266 га. В результаті пожежі вогнем знищено 50 га пшениці на корені.

Того ж дня ворог обстріляв поле з пшеницею неподалік від м. Мирноград Покровського району. Мирноградські рятувальники, які прибули на місце події встановили, що відбувається горіння пшениці на корені. Надзвичайники ліквідували загоряння на площі 9 га та не допустили розповсюдження вогню на все поле загальною площею 50 га.

Водночас внаслідок обстрілу виникла пожежа пшениці на корені за межами с. Гродівка Покровського району. На місці події працювали рятувальники Мирнограду, які швидко ліквідували загоряння на площі 1,5 га.

Окупанти навмисно знищують українські поля з пшеницею, щоб залишити нас без хліба. Рятувальники роблять все можливе, аби мінімізувати наслідки ворожих обстрілів.