Поліцейські екіпажу "Білий янгол", які приїхали евакуювати пораненого мирного жителя біля Авдіївки затримали російського військового, який заблукав. Про це повідомили у поліції Донеччини. "Загарбник втратив орієнтацію після того, як ЗСУ накрили його групу вогнем, та опинився на українських позиціях. Полоненого передали опергрупі Сил оборони та безпеки. Загарбнику було надано медичну допомогу", — розповіли в поліції. За попередніми даними, уродженець Республіки Татарстан з позивним "Мєлкій" був засудженим в Росії за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, приїхав в Україну воювати, за що йому пообіцяли амністію. Він воював у штрафному підрозділі "Шторм-Z" під Авдіївкою. У поліції розказали, що окупант мав завдання забрати з поля бою поранених військових РФ, проте потрапив під обстріл, був поранений і заблукав.

“Потрапив під обстріл і заблукав”. Поліцейські затримали російського військового на Донеччині

Поліцейські екіпажу “Білий янгол”, які приїхали евакуювати пораненого мирного жителя біля Авдіївки затримали російського військового, який заблукав.

Про це повідомили у поліції Донеччини.

“Загарбник втратив орієнтацію після того, як ЗСУ накрили його групу вогнем, та опинився на українських позиціях. Полоненого передали опергрупі Сил оборони та безпеки. Загарбнику було надано медичну допомогу”, — розповіли в поліції.

За попередніми даними, уродженець Республіки Татарстан з позивним “Мєлкій” був засудженим в Росії за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, приїхав в Україну воювати, за що йому пообіцяли амністію. Він воював у штрафному підрозділі “Шторм-Z” під Авдіївкою.

У поліції розказали, що окупант мав завдання забрати з поля бою поранених військових РФ, проте потрапив під обстріл, був поранений і заблукав.