З нагоди Дня українського добровольця понад 500 учнів і вихованців закладів освіти Донеччини взяли участь в обласній акції “Воїни світла за покликом серця”. Організатор заходу Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432306110_845930810908194_8408567059738104272_n.jpg)
На знак подяки діти різного віку присвятили “воїнам світла” вірші, вітальні листівки, патріотичні малюнки та поробки.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/431984057_845930647574877_4663786733878616202_n.jpg)
Переглянути роботи можна на сторінці “Позашкілля Донеччини” за хештегом: #воїнисвітла24 #дітиДонеччини
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432437799_845930744241534_5023752450893330384_n.jpg)
14 березня щорічно в Україні відзначається День добровольців. Десять років тому перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ ім. Кульчицького.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/430149602_845930724241536_7206842401116136550_n.jpg)
День установлений Верховною Радою України у 2017 році з метою вшанування мужності та героїзму тих, хто захищав незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.
Залиште коментар
Розгорнути ▼