Спільно з благодійниками продовжуємо надавати допомогу жителям Донеччини, які через бойові дії опинились у скрутних умовах, – повідомив начальник Донецької обладміністрації Вадим Філашкін.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438099668_1904686803337990_2311511758400350358_n-768x1024.jpg)
Минулого тижня отримали та розподілили 508,4 тонн гуманітарної допомоги, серед якої продуктові набори, хліб, питна вода, засоби гігієни, будівельні матеріали, непродовольчі матеріали та медикаменти.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/442411183_1904686980004639_7098978944772303078_n-1024x768.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼