нмт, учні

Понад 30 випускників Донеччини отримали найвищий результат під час тестування з НМТ

Випускники закладів освіти Донеччини цього року складали національний мультипредметний тест, який охоплював чотири предмети (українську мову, математику, історію та предмет за вибором). Досягли найвищих результатів під час тестування з НМТ 33 випускники.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

З трьох предметів отримали 200 балів Вадим Кацель, учень Бахмутської ЗОШ № 12, та Бойко Кіра, учениця Покровська ЗОШ № 9. З двох предметів максимальний результат отримали 4 учні зі Слов’янської, Торецької, Великоновосілківської, Бахмутської територіальних громад, з одного предмета – 27 учнів області. Більше 750 балів з 4 предметів набрали 10 випускників.

Довідково: зареєструвалося для участі в НМТ – 2024 4870 випускників, взяли участь в основній сесії 4480 осіб, що складає 92%. На базі освітніх консультаційних пунктів та освітніх локацій, що розміщені на базі гуманітарних хабів територіальних громад, протягом 2023-2024 навчального року було організовано роботу щодо якісної підготовки учнів 11 класів до проходження НМТ, надолуження навчального матеріалу, психологічної підтримки під час випробувань.