030aa1a police1
030aa1a police1

Поліцейського з Краматорська засудили за зловживання впливом

У Донецької області визнав поліцейського з Краматорська винним у зловживанні впливом. Про це свідчить вирок Дружківського суду ч. 2 ст. 369-2 КК.

Поліцейський працює інспектором сектору контролю за обігом зброї Краматорського райуправління поліції в Донецькій області.

У середині липня минулого року до поліцейського звернувся ветеран АТО щодо оформлення дозволу на травматичну зброю. Він запропонува посприяти у видачі тимчасового посвідчення, яким його буде визнано непридатним до військової служби за станом здоров’я.

Поліцейський за 3,5 тис. доларів обіцяв вплинути на колегу. Згодом він зменшив свої вимоги до двох тисяч доларів. Але громадянин написав заяву до правоохоронних органів і передачу грошей задокументували.

У місті Дружківка обвинувачений отримав кошти і того ж дня передав частину — 1,3 тис. доларів  — іншому посадовцю поліції. 

Надалі інспектор уклав угоду про визнання винуватості у зловживанні впливом (ч.2 ст.369-2 КК). Його оштрафували на 93,5 тис. гривень.

Крім того, 50 тис. гривень застави звертаються у дохід держави на потреби Збройних сил України, на рахунок фонду «Повернись живим» або «Армія дронів».