В рамках проведення всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» поліцейські Краматорська відвідали родини, що перебувають на профілактичному обліку.
Про це повідомляє Краматорське районне управління поліції Донецької області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/409922958_1744805512595449_3063624732174583512_n-1024x768.jpg)
Співробітники сектору протидії домашньому насильству та сектору ювенальної превенції вітали дітей з новорічними святами, що незабаром розпочнуться, а також проводили профілактичні бесіди з батьками.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/409576373_1744805545928779_1393725822991897670_n-1024x768.jpg)
Дані родини потрапили до профілактичного обліку та категорії «складні життєві обставини» через факти домашнього насильства, тому в них проводиться системна робота щодо недопущення повторних таких фактів.
Поліцейські розповіли про види домашнього насильства, правові наслідки таких порушень.
Залиште коментар
Розгорнути ▼