діти, поліція

Поліцейські Краматорська проводять профілактичні заходи для дітей, щодо мінної безпеки на прифронтових та деокупованих територіях

Щоб створити безпечне середовище для дітей у прифронтових районах та на деокупованих територіях ювенальні поліцейські Краматорська приділяють окрему увагу профілактичним заходам, щодо мінної безпеки.

Про це повідомляє Краматорське районне управління поліції Донецької області.

Поліцейські продовжують проводити інформаційну кампанію в населених пунктах, постраждалих від бойових дій з метою зменшення ризиків травмування дітей. Цього разу зустріч відбулася у селищі Дробишево. Діти поспілкувалися з поліцейськими та рятувальниками.

Хлопці та дівчата дізналися, як діяти у разі виявлення підозрілих предметів та на практиці ознайомилися із макетами вибухонебезпечних предметів.

Ювенальні інспектори розповіли про нещасні випадки, які трапилися з дітьми, що знаходили небезпечні предмети. В цьому році одна дитина травмувалася внаслідок вибуху. У Костянтинівні 10-річна дівчинка гралася вибухонебезпечним предметом, який додому приніс її брат. За по­пе­ред­ні­ми вис­новка­ми фа­хів­ців у ру­ках дитини ви­бух­нув УЗРГМ (уніфікований запал ручної гранати модернізований).

Поліцейські зауважили, що люди стають жертвами вибухів переважно через порушення елементарних правил безпеки. Головне правило мінної безпеки – не підходь! не чіпай! телефонуй 101 та 102!

По завершенню зустрічі діти отримали від поліцейських солодощі.