Поліцейські Костянтинівки допомогли притулку зі зруйнованих міст

Поліцейські Костянтинівки допомогли притулку зі зруйнованих міст

Поліцейські Костянтинівки допомогли притулку, де живуть тварини зі зруйнованих окупантами міст. Місцеве подружжя піклується про понад 80 собак і котів, що залишились без господарів через бойові дії. Правоохоронці придбали для чотирилапих корм і ліки.

Про це повідомляє Краматорське районне управління поліції Донецької області.

Займатись порятунком безпритульних тварин Олена та її чоловік розпочали кілька років тому. У своєму приватному домоволодінні на околиці Костянтинівки вони побудували вольєри для пухнастих знайд, місця для годівлі та купання.

З початком повномасштабної війни вихованців у притулку значно побільшало. Зараз тут мешкають понад 30 собак і близько 50 котів. Ще недавно ці тварини були домашніми улюбленцями мешканців Авдіївки, Бахмута, Часового Яру, а зараз їх доставляють сюди наляканими й пораненими. Чотирилапі отримують необхідне лікування та догляд. При можливості тварин за допомогою волонтерів евакуюють до більш безпечних регіонів України, де вони знаходять новий дім.

Співробітники поліції Костянтинівки передали для вихованців харчування та ліки. Допомогу також надають волонтерські та міжнародні організації, військові. Навіть у безпосередній близькості до фронту, під щоденними обстрілами українці всі разом намагаються врятувати життя тварин.