Поліцейські Костянтинівки допомогли притулку, де живуть тварини зі зруйнованих окупантами міст. Місцеве подружжя піклується про понад 80 собак і котів, що залишились без господарів через бойові дії. Правоохоронці придбали для чотирилапих корм і ліки.
Про це повідомляє Краматорське районне управління поліції Донецької області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441454961_1831322487277084_2974009475656652578_n-1024x768.jpg)
Займатись порятунком безпритульних тварин Олена та її чоловік розпочали кілька років тому. У своєму приватному домоволодінні на околиці Костянтинівки вони побудували вольєри для пухнастих знайд, місця для годівлі та купання.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441954613_1831320733943926_1766957084696164061_n-1024x768.jpg)
З початком повномасштабної війни вихованців у притулку значно побільшало. Зараз тут мешкають понад 30 собак і близько 50 котів. Ще недавно ці тварини були домашніми улюбленцями мешканців Авдіївки, Бахмута, Часового Яру, а зараз їх доставляють сюди наляканими й пораненими. Чотирилапі отримують необхідне лікування та догляд. При можливості тварин за допомогою волонтерів евакуюють до більш безпечних регіонів України, де вони знаходять новий дім.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441456422_1831321917277141_6506547202105048317_n-1024x768.jpg)
Співробітники поліції Костянтинівки передали для вихованців харчування та ліки. Допомогу також надають волонтерські та міжнародні організації, військові. Навіть у безпосередній близькості до фронту, під щоденними обстрілами українці всі разом намагаються врятувати життя тварин.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441454282_1831323197277013_8858406609471062154_n-1024x768.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441453464_1831323287277004_1482397550544535871_n-1024x768.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼