Поліція відвідала багатодітні родини та сім’ї із дітьми, які потребують особливої уваги та підтримки. Хлопчикам і дівчаткам, що залишаються у Краматорському районі, поліцейські передали від волонтерів смаколики, іграшки й необхідні речі напередодні Міжнародного Дня захисту дітей.
Про це повідомляє Краматорське районне управління поліції Донецької області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/441926381_7595579133861671_1385320838172580236_n-1024x768.jpg)
Діти зустріли правоохоронців теплими обіймами та щирими усмішками. Загалом відвідали більше 50 сімей, де виховуються діти віком від 3 до 17 років.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/428513189_7595579313861653_2999305989711210386_n-1024x768.jpg)
Під час зустрічі поліцейські ще раз нагадали батькам про необхідність евакуювати дітей із зони бойових дій. Головне — захистити дитинство, бо найменші українці — це наше майбутнє.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/445810688_7595578670528384_6695611788606845449_n-1024x768.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼