Поезія під час війни: у прифронтовому Краматорську хочуть випустити збірку віршів

Краматорські автори хочуть випустити збірку поезій. На сторінках якої 25 поетів міського клубу поділяться своїми думками, емоціями та тим, що пережили після 24 лютого 2022-го. Історії, які будуть близькими та відгукнуться кожному краматорцю, розповіла журналістам “Pro100Media“поетеса Олена Котова.

“Емоції, які виплескують автори у своїх віршах, відгукуються тисячам людей. Наша нова збірка клубу “Краматорськ Поетичний” про почуття, про переживання, емоції, про долі наших людей за період з 24.02.2022 року і дотепер. Це буде потужне слово проговорене до краматорців. Кожна з двухсот сторінок буде просякнута нашими сльозами, болем, любов’ю. Кожен з 25-ти авторів розкаже свою історію, співзвучну мільйонам інших людей. Своїми творами поділяться: Лариса Бєлкіна, Вікторія Бородієнко, Яна Ладика, Максим Ходушко та інші.

Автори клубу “Краматорськ поетичний” вагалися – на часі чи ні, під час війни така творча ініціатива, відповідь прийшла сама – слово це теж зброя.

“Слово завжди було, є та буде потужним інструментом нашого життя”, – говорить поетеса.

Олена розповіла, що хочуть надрукувати 200 примірників. Випуск планується на серпень-вересень вже цього року. Назву ще узгоджують.

“На обкладинці нашої книги буде фото рідного Краматорська, роботи Юлії Малиновської. Збірку обов’язково передамо у бібліотеки міста. Решту екземплярів можна буде придбати по собівартості, а отримані кошти підуть на видавництво наступної збірки”, – поділилась поетеса.

Клуб “Краматорськ Поетичний” був заснований у 2017 році. Ідея об’єднати поетів належить Марині Кривега та Анатолію Сидоренку. Натепер автори римованих рядків розкидані по всьому світу, але їх об’єднує любов до слова та рідного Краматорська. За декілька днів до війни 20 лютого 2022 року світ побачила першу збірка “Невипадкові попутники”, у планах було випустити ще, але почалося повномасштабне вторгнення.

Навіть під час війни, у прифронтовому Краматорську є місце поезії, бо творчість лікує душу. Тож автори вирішили не відкладати і випустити нову збірку, тому звертаються до всіх з проханням долучитися до збору на друк книги.

Підтримати збір поетів Краматорська та зробити пожертву можете за цим посиланням

Познайомитися та долучитися до поетів Краматорська можете тут.

Автор: Олена Котова

Немає планів. Вже немає планів.
Тугою огортає почуття
Життя із двох великих чемоданів
Пророче незавидне майбуття.

Немає планів. Тільки сниться хата
Ії не розтрощили поки вщент.
І цуценя: маленьке і патлате…
Та тільки зараз іншій континент.

Немає планів. А весна вирує
Немає планів – спинене життя.
Можливо хтось, колись і нас почує…
Немає планів, бо у нас війна.