Платформа пам’яті «Небесне військо Краматорська» — памʼятаємо кожного та кожну

«Найдорожче, що лишає по собі людина — це памʼять. Ми всі маємо памʼятати, хто ті люди, завдяки кому ми щоранку прокидаємось — це наші герої-захисники. І це те, для чого платформа створювалась від початку», – розповідають її розробники — представники управління освіти та управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

Сьогодні ж ми розуміємо — російська агресія змінила наше життя. Вона кардинально змінила наші плани на майбутнє, а в когось забрала найдорожче — рідних та близьких людей. Більше того порушення Росією норм і звичаїв ведення війни призводить до загибелі цивільного населення.

Створена платформа містить окремий розділ про тих цивільних осіб, чиї життя вона забрала. Тепер вони — наші янголи, а історії про них мають залишитись в памʼяті нащадків назавжди.

Переходьте за посиланням, діліться власними історіями про тих, кого забрала війна починаючи ще з 2014 року. Ми маємо памʼятати кожного і кожну.

Долучитись до наповнення платформи можна натиснувши на кнопку «Розповісти свою історію» вгорі сайту — https://www.memorial.kramuo.dn.ua.