Пішла з життя вчителька з Краматорська ОЗЗСО “Успіх” Ольга Товкайло. Про сумну подію повідомила директорка навчального закладу Ірина Каракулова.
Сьогодні шкільну родину ОЗЗСО “Успіх” Краматорської міської ради спіткало велике горе… Відійшла у засвіти наша вчителька англійської і французької мови Товкайло Ольга Анатоліївна (Ольга Товкайло ). Їй було всього 37 !!!! Раптова хвороба обірвала життя…
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/3336d3af-2355-40e8-bd2f-f3b0c776f288.jpg)
Молода, вродлива, добра, чуйна людина. Наша Оля… Класний вчитель, професіонал своєї справи, чудовий педагог, творча натура…Її так любили діти і колеги… Повірити неможливо!!!! Жах…Вічна і світла пам’ять Ользі Анатоліївні… Царство небесне…Співчуття родині…
Залиште коментар
Розгорнути ▼