Підприємиця зі Слов’янська

Підприємиця зі Слов’янська отримала мікрогрант на власну справу

Майже двадцять років присвятила власній справі підприємиця зі Слов’янська Юлія Шнеєр, наполегливо працюючи та розвиваючи свій бізнес. Жінка займається випіканням хліба та виробництвом кондитерських виробів. Реалізація виготовленої продукції здійснюється через місцеві торгівельні мережі.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Про грантову програму «Власна справа» підприємиця дізналася в центрі зайнятості. Фахівці надали Юлії консультативну підтримку та супроводжували на всіх етапах участі в проєкті – від складення бізнес-плану до укомплектування новостворених робочих місць. Отримані грантові кошти були витрачені на облаштування пекарні.

Рекрутери центру зайнятості допомогли підібрати кандидатів та організувати стажування кухаря та пекаря безпосередньо на виробництві.

Крім цього, підприємиця скористалась програмою фінансової підтримки роботодавців і отримала компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.

Докладно про умови участі в грантовій програмі «Власна справа» тут: https://t1p.de/5c7hu.

Детальні консультації можна отримати, зателефонувавши до call-центру Донецького обласного центру зайнятості за номером: 0-800-33-61-67.