Підприємиця з Краматорська отримала мікрогрант від програми “Власна справа”

Грантова програма “Власна справа” продовжує допомагати мешканцям Донеччини втілювати свої бізнес-ідеї у життя.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Одним із яскравих прикладів є історія Наталії Савельєвої з Краматорська. Завдяки цій програмі підприємиця змогла розширити бізнес і придбати обладнання для власної кав’ярні Франс.уа. Участь у проєкті стала для неї чудовою можливістю отримати фінансову підтримку від держави.

Наталія успішно захистила бізнес-план та отримала мікрогрант. Зараз вона вже придбала кавомашину, морозильну камеру, гриндер прямого помолу кави та меблі.

Наступний крок – підбір персоналу на створені робочі місця. Фахівці Краматорського міського центру зайнятості, попередньо з’ясувавши вимоги до кандидатів, допомогли з підбором кадрів на вакансії кухоного робітника і пекаря.

Також в планах у Наталії скористатись компенсаційними програмами від служби зайнятості за працевлаштовання безробітних.

Співпраця з підприємицею триває. А її кав’ярня Франс.уа тепер має всі шанси стати успішним бізнесом та улюбленим місцем відпочинку для мешканців Краматорська.

Дізнатися більше про цей проєкт та умови участі у ньому можна на сайті Державної служби зайнятості за посиланням: https://t1p.de/fpxro або зателефонувавши до call-центру Донецького обласного центру зайнятості за номером: 0-800-33-61-67.