Підприємиця з Донеччини

Підприємиця з Донеччини отримала грант на розвиток бізнесу

Підприємиця з міста Селидове Тетяна Тунік займається власною справою з 2007 року. Жінка є власницею кафе “АРТіС”, послуги якого користуються популярністю серед мешканців та гостей міста. Ідею розширити бізнес та зробити його більш мобільним Тетяна вирішила реалізувати завдяки участі в грантовій програмі «Власна справа». Відкриття стаціонарного фаст-фуду з виготовлення конопіци “Pizza Town” дозволяє зробити бізнес мобільнішим та, за необхідності, релокувати його до більш безпечних регіонів.

Про це повідомляє Донецька обласна служба зайнятості.

Наразі пані Тетяна реалізує свою бізнес-ідею та ретельно виконує умови договору. Після отримання необхідного обладнання вона створила нове робоче місце для кухаря. За сприяння центру зайнятості вакансія була оперативно укомплектована кандидатом із категорії безробітних.

У липні Тетяна Тунік представляла прифронтове місто Селидове на масштабній панельній дискусії, присвяченій річниці грантової програми “Власна справа”, у місті Києві.

Тетяна не зупиняється на досягнутому і зараз розпочала навчання за ваучером у Селидівському професійному ліцеї за професією «кухар».

Нагадаємо, Донецька обласна служба зайнятості запрошує мешканців та представників бізнесу Донеччини до участі в проєкті «Власна справа», що реалізується в рамках державної програми «єРобота». Проєкт допомагає існуючому бізнесу розширити свої можливості, а новому отримати хороший старт. Обов’язковою умовою участі є створення робочих місць. Мікрогранти надаються на суму від 50 тис. грн до 250 тис. грн.