Підприємець з Донеччини налагодив виготовлення військової форми у Києві

Підприємець Ілля Єлін напередодні повномасштабного вторгнення готував до запуску виробництво спецодягу для шахтарів у Добропіллі. Через початок бойових дій запуску так і не відбулося. У жовтні 2022 року він релокував обладнання до Києва та змінив напрямок – перепрофілював виробництво на військову форму.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Ілля зізнається, що до цього не мав жодного досвіду у виробництві військової форми, тому багато чого доводилось вивчати з нуля: переглядав журнали, вивчав тканини, тенденції, як краще шити військову форму.

Партнери зі Львова надали декілька готових розкроїв, що значно спрощувало роботу у перший період. Зараз підприємство виготовляє військову форму відповідно до сезону. Свій товар Ілля реалізує через магазини столиці, інтернет-сайт та власний магазин у Добропіллі. У планах – розширення виробництва та збуту.

На підприємстві зараз працюють п’ятеро людей. Троє з них -переселенці з Донецької області.

«За цей час майстри зшили понад дві тисячі одиниць виробів для військових. Близько п’ятисот з них віддали захисникам України безкоштовно. У планах підприємства – шити військову форму для жінок», – розповідає підприємець.