Перші учасники фотоконкурсу “Моя рідна Донеччина”

Наша країна – найдорожче та найцінніше для кожного українця. Але не менш цінною є мала Батьківщина – той куточок України, де ти народився, почув мамину колискову, знайшов друзів дитинства та перше кохання.

Віроніка

Публікуємо наших перших учасників фотоконкурсу:

Аннушка

Щоб долучитись до конкурсу, про100 зайдіть у розділ «Цікаве» (фотоконкурси) та завантажте своє фото з невеликим коментарем, який розкаже головне про ваше улюблене місце.

Марина

Світлини редакція приймає до 26 лютого включно. Не забудьте вказати свої ім’я, прізвище та номер телефону.

Міла

Попросіть друзів та знайомих проголосувати за ваше фото на нашому сайті, а також поділіться посиланням на конкурс у соцмережах з хеш тегом #Моя рідна Донеччина.

Катерина

На переможців чекають приємні подарунки від «Pro100Media» та регіонального ландшафтного парку «Краматорський».

Артур

Взяти участь можуть всі охочі, але для отримання подарунка переможці повинні знаходитись на території України.

Від Манько Оксана Олександрівна

Щоб долучитись до конкурсу, про100 зайдіть у розділ «Цікаве» (фотоконкурси) та завантажте своє фото з невеликим коментарем, який розкаже головне про ваше улюблене місце. Світлини редакція приймає до 3 березня включно. Не забудьте вказати свої ім’я, прізвище та номер телефону. Попросіть друзів та знайомих проголосувати за ваше фото на нашому сайті, а також поділіться посиланням на конкурс у соцмережах з хеш тегом #Моя рідна Донеччина. На переможців чекають приємні подарунки від «Pro100Media» та регіонального ландшафтного парку «Краматорський» Взяти участь можуть всі охочі, але для отримання подарунка переможці повинні знаходитись на території України