Сімейний ресторан «Ультра Family» працював у Слов’янську із 2006 року. Після початку повномасштабного вторгнення власниця кафе Поліна Семенець та колектив закладу разом із родинами переїхали до Чернівців.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-14_11-57-41-1024x662.jpg)
Пані Поліні вдалося відновити бізнес на новому місці. Меблі та декор перевезли зі Словʼянська. Також отримали допомогу від держави у вигляді гранту на розвиток бізнесу.
Назву оновленого кафе присвятили головній шеф-кухарці закладу, яка сама родом із Чернівців. Так ресторан почав називатися «Ультра Бабуся».
Під час останньої робочої поїздки до Чернівців заклад відвідала Віцепремʼєрка Ірина Верещук.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-14_11-57-40-1024x644.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼