Переселенка з Краматорська Олена Полукарова

Переселенка з Краматорська навчає дітей у Луцьку мистецтву фотографії

Олена Полукарова — переселенка з Краматорська Донецької області. Нині жінка живе у Луцьку та навчає дітей мистецтву фотографії.

Суспільному Олена Полукарва розповіла, що у березні 2022-го року разом із трьома дітьми сіла на евакуаційний потяг та приїхала до Луцька, її чоловік-військовий продовжив службу на сході.

“Ми вже в 14-м році переїжджали до міста Львова, тому що почалася війна, і ми вимушені були переїхати, потім ми поверталися до Краматорська. Коли ми приїхали сюди, до Луцька, я думала, куди мені подіти енергію і відкрила гурток”, — розповідає жінка.

Майстеркласи з фотографування для дітей Олена Полукарова проводить в рамках проєкту “Імідж-Студія”, який діє у Луцькій “Бібліотеці-студії “ДіМ” разом зі своєю старшою донькою Софією.

“У нас буде невеличка практика, покажемо, як працювати зі світлом, з тінями, і як в принципі працювати з камерою, і якісь мінімальні налаштування”, — розповідає Софія Полукарова.

На заняття із фотомистецтва прийшла дванадцятирічна читачка бібліотеки Юстина Петрук.

Олена Полукарова за освітою психолог, після переїзду до Луцька, говорить, що вирішила проводити арттерапевтичні заняття з глиною для дітей. В майбутньому, розповідає, у Луцькій “Бібліотеці-студії “ДіМ” планує відкрити курси фотографів для дітей на постійній основі.