Три дрони для військових на пенсію з інвалідності та випадкових підробітків купив вимушений переселенець із Краматорська Роман Шаповалов. З вересня 2022 року він разом із дядьком та тіткою живе у шелтері Великолучківської громади на Закарпатті.
Про це повідомляє Суспільне.
За словами Роман, він має інвалідність з дитинства, другу групу. Із пенсії та випадкових підробітків із осені 2022 року донатить гроші на ЗСУ. Так уже назбирав суму на три дрони.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/a1195995ef28027a-1024x720.jpg)
Двоюрідний брат Романа Юрій Лущай воював із початку 2023 року. Він загинув наприкінці березня цього року. Роман розповів: “Коли брата не стало, я 4000 задонатив, у мене така помста була. Я розумію, що таких як мій брат, багато людей воює”.
Жителі села Великі Лучки знають про волонтерство Романа. Місцеві дають роботу хлопцю і платять за допомогу.
“Я даю йому спеціально підробляти, щоб він донатив на дрони для наших хлопців. Я даю йому рекомендації, даю його номер телефону, йому дзвонять і також просять щось зробити в теплицях, щось скопати. Він у нас молодець”, — розповіла жителька села Великі Лучки Марія Плесканка.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/3be59ae92767c1f9-1024x762.jpg)
Зараз Роман долучився до ГО “Волонтери Закарпаття”. Також хлопець за потреби волонтерить у шелтері, де живе. Рідні Романа підтримують його ідею донатити на безпілотники.
“Я доначу нашим колегам ГО “Волонтери Закарпаття”, а вони купують дрони. Я побачив, що Ірина Федишин у мене в друзях є і багато інших наших артистів українських, що вони допомагають. “Океан Ельзи”, “Тернопіль” Танька і Володька і я вирішив допомагати нашим хлопцям, бо я тут знаходжуся і розумію, як там їм не дуже на фронті. Я не вважаю себе героєм. Я вважаю, що герої, це ті, хто нас захищають в окопах”, — говорить Роман Шаповалов.
Залиште коментар
Розгорнути ▼