Переможці Фотоконкурсу «Весна Іде – Перемогу Несе» серед школярів Донеччини”

Донецький обласний центр туризму та краєзнавства відзначив успіх учнів та вихованців з усієї області під час недавно завершеного фотоконкурсу «Весна Іде – Перемогу Несе». Цей конкурс, що був ініційований центром, став окном в творчий світ дитячої уяви та відданості боротьбі за свободу та незалежність України.

Протягом березня, майже 2000 фотографій надійшли від учасників з 37 територіальних громад Донеччини. Кожен знімок вражав своєю відвертою вірою в перемогу, своєю натхненістю та емоційним зв’язком з темою заходу. Усі ці твори вражали своєю щирістю та беззаперечною вірою в майбутнє країни.

Незважаючи на велику кількість учасників, журі обрали 184 найкращі роботи, які отримали високу відзнаку у вигляді грамот. Це свідчить про великий талант та творчий потенціал дітей та молоді області. Ще більше фотографій можна переглянути на фейсбуці за хештегом: #Весна_ідеПеремогуНесе #ОЦТК.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, цей конкурс став не лише важливим кроком у розвитку творчих здібностей дітей, але й чудовим способом виявлення патріотичних почуттів серед молодого покоління.