Вчителька з англійської мови краматорського ОЗЗСО «Академічний» перемогла у змаганнях з шахів серед  представників комунальних закладів

3 та 4 листопада у приміщенні Донецького обласного шахового клубу імені Олександра Васильовича Момота проходили змагання серед представників комунальних підприємств Краматорська. Переможницею турніру у бліціграх стала Світлана Пономарьова, учителька англійської мови ОЗЗСО “Академічний”. Журналістам «PRO100MEDIA» Світлана розповіла, що грає у шахи з дитинства, її навчив батько. У шкільні та студентські роки брала участь в різних змаганнях.

«Шахи добре розвивають логіку, тому і своїх дітей навчила. Це моє захоплення. Я завжди кажу дітям, що у дитинстві потрібно мати різні захоплення, вони допоможуть у майбутньому. Загалом дуже вдячна організатором за змагання, було приємно і цікаво зустрітися», – поділилась враженнями Світлана Пономарьова.

Ша́хи — інтелектуальна гра на спеціальній дошці, яку поділено на 64 світлі та темні клітини. Шахи одна з найпоширеніших спортивних ігор сучасності, поєднує в собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту.