“Поїздка на Схід України. Мав за честь разом з командою фонду Сучасна Україна передати нашим захисникам 50 дронів для 100, 140, 58 та 3 Штурмової бригад”, – повідомляє Ярославський Володимир на своїй сторінці у фейсбук.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436429744_18431757907048869_3132021540416828299_n-821x1024.jpg)
Також відомих український кухар від команди ресторану @lucky.restaurant прямо там, на польовій кухні, приготував трішки смаколиків для хлопців.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436302048_18431757937048869_6368737385715584529_n-821x1024.jpg)
“Дякую усім за допомогу. Дякую усім захисникам та захисницям. Дякую волонтерам. Як завжди, в мене постійний збір у шапці профілю”, – наголошує Ярославський Володимир.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436347875_18431757988048869_9072133539583638480_n-821x1024.jpg)
Нагадаємо, Володимир Ярославський — український шеф-кухар, а також суддя проєкту «МастерШеф Україна» побував 9 квітня на сході України.
Залиште коментар
Розгорнути ▼