Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко взяв участь у розширеному засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331795160_1129380971071959_2804518596316178142_n-1024x683.jpg)
“Про стан енергетичної системи країни, її проблеми та перспективи говорили на розширеному засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Попри зусилля російської окупаційної армії вивести з ладу нашу енергетику, нанести тим самим якомога більшої шкоди цивільному населенню, Україна достойно тримає удар – ціною титанічних зусиль енергетиків і кожного громадянина України, хто відповідально споживає електроенергію, заощаджуючи її у себе вдома.
Обговорили й організаційні питання підготовки до міжнародного форуму громад і міст “Саміт мерів “Об’єднані міста заради майбутнього””.
А також окреслили завдання в рамках стратегії майбутньої відбудови України – не забуваючи при цьому, що на нашому шляху до перемоги на нас чекає ще багато випробувань”, – написав Павло Кириленко у Фейсбуці.
Залиште коментар
Розгорнути ▼