“8 років на варті вашого спокою: сьогодні ми відзначаємо річницю створення нашого підрозділу. Ми завжди готові прийти на допомогу та відстояти справедливість. Ми непохитно віримо в нашу країну та робимо все можливе, аби зробити життя громадян безпечнішим”, – повідомляє Патрульна поліція Краматорська та Слов’янська.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441182082_877942844368509_4995896206206589248_n-1024x1014.jpg)
Попереду в нас ще багато викликів та завдань. Але ми вистоїмо та розділимо з вами радість від першого мирного дня. 24/7 разом з вами”, – йдеться у повідомленні правоохоронців.
Залиште коментар
Розгорнути ▼