патрульні

Патрульні в Краматорську виявили двох водіїв у стані сп’яніння

У Краматорську 6 жовтня патрульні за годину зупинили двох водіїв, які були у стані сп’яніння. Обидва водії притягнуті до відповідальності.

Про це повідомляє патрульна поліція Краматорська.

6 жовтня близько 16-ї години, у Краматорську на вулиці Парковій екіпаж патрульних зупинив автомобіль BMW 316 за порушення ПДР.

Спілкуючись із водієм, поліцейські виявили у водія ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд у встановленому законом порядку, на що водій погодився пройти такий огляд у медичному закладі.

Наступна подія сталася пізніше, близько 17-ї години, на вулиці Танкістів патрульні зупинили авто Mazda 3, який підозріло маневрував по дорозі.

Під час спілкування з водієм, останній відмовився від пред’явлення водійського посвідчення та свідоцтва про реєстрацію авто. Охоронцями порядку водій затриман та доставлен до Краматорського РУ поліції для встановлення особи та подальшого складання адмінматеріалів.

Під час оформлення адмінматеріалів у громадянина патрульні виявили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд на стан алкогольного спʼяніння у встановленому законом порядку, на що водій погодився пройти огляд у медичному закладі.

Але у двох випадках водії вже у медичному закладі відмовились від проходження такого огляду, тому керманичей поліцейські притягнули до відповідальності за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.