5 травня у місті Краматорськ Донецької області прихожани та військовослужбовці Збройних Сил України зібралися на Великоднє богослужіння у церкві святого великомученика Юрія Переможця (ПЦУ).
Про це повідомляє “Armyinform”.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/vip_6698-1024x683.jpg)
Деякі військові замість великоднього кошика принесли паски в коробах для набоїв. Ці короби були придумані американцями ще в часи Другої світової війни. Також замість кошиків використали балістичні шоломи.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/vip_6701-1024x683.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/vip_6703-1024x683.jpg)
На святкове богослужіння приїхали, зокрема, галицькі десантники та прикордонники з бригади «Помста».
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/vip_6693-1024x683.jpg)
До причастя сьогодні допускали усіх охочих, навіть тих, хто не сповідався.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/vip_6712-1024x683.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/vip_6714-1024x683.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/vip_6741-1024x683.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼