Дві медалі здобули паралімпійці Донецької області на чемпіонаті Європи з академічного веслування в Угорщині.
Про це повідомив начальник Донецької обладміністрації Вадим Філашкін.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/439864202_1892085411264796_5338970520672154792_n.jpg)
Бахмутець Роман Полянський став переможцем у класі PR1 Men’s single – в «одиночці» серед чоловіків. У фіналі він із часом 9 хвилин 38,87 секунд випередив суперників із Італії, Великої Британії, Франції, Ізраїлю та Німеччини.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438082078_1892085484598122_7526995471952447272_n.jpg)
Ярослав Коюда зі Слов’янська в класі змішаних пар PR2 Mixed double разом зі спортсменкою Волинської області Анною Айсановою посіли третє місце. З результатом 9:28.98 вони у фінальних перегонах обійшли французів, нідерландців та ізраїльтян, але поступилися британцям і німцям.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438862292_1892085331264804_5512377345791194060_n-1024x576.jpg)
Роман і Ярослав вже заслужили право виступити на найпрестижніших змаганнях – Паралімпійських іграх у Парижі. Спортсмени гідно представляють Україну з року в рік, проявляючи неймовірну силу духу.
Залиште коментар
Розгорнути ▼